0
0
0

Полювання - як сенс життя

Полювання - як сенс життя

Полювання - це хобі чи сенс життя?

Швидше за все, як б не еволюціонувала планета, і ми разом з нею, деякі природні інстинкти в нас залишаються століттями і передаються через покоління.

Вишивання хрестиком, боулінг або просто пиво по п'ятницях - це можливо хобі, але полювання - ні що інше, як сенс життя. Як окремий світ, куди люди з задоволенням занурюються, де кожен один одному навіть більше, ніж друг.

Мисливці не просто веселі хлопці, які із задоволенням навперебій розповідають правдиві і брехливі історії, хваляться фотографіями здобутих трофеїв, це люди, які з радістю діляться народженням чи одруженням дітей, покупкою нового автомобіля, невдачами чи просто хорошим настроєм.

Так, полювання, як джерело їжі та виживання сім'ї вже не актуальне на більшій території Землі, але тим не менше чоловіки, завжди залишалися тими, хто приносить видобуток в дім. Навіть зараз полювання, безсумнівно, у багатьох з нас все так же залишається важливою частиною життя.

SchrotUA з мисливцями з 2019 року, серед нас є ті, хто ранок вихідних зустрічає по пояс у воді в тихому очікуванні першого помаху качиного крила. Ті, хто із задоволенням проведе цілу неділю намотуючи кілометри по полю в пошуках зайця. Ті, хто з'єднаний міцним зв'язком чоловічого братства навіть тоді, коли сезон закритий.

Поглянути лише на багатотисячні спільноти мисливців, яким з появою соціальних мереж, стало набагато легше знаходити однодумців і об'єднуватися в групи навіть на відстані. У SchrotUA також створено спеціальну закриту групу «для своїх», вхід до якої завжди відкритий для мисливців.

І ми дуже раді, що можемо прямо і побічно належати до цієї особливої касти людей. Допомагаючи робити полювання краще і результативніше, випускаючи найякісніший мисливський дріб, для влучних пострілів і особливих мисливських ендорфінів.