0
0
0

Ми заряджаємо патрони переможців

Ми заряджаємо патрони переможців

Справжню майстерність влучності в стрілецьких видах спорту показати досить важко. Тут мало що залежить від віку, від типу рушниці або погоди. Тут все безпосередньо пов'язано з режимом тренувань. Якщо спортсмен або аматор досить щільно залучений в тренувальний процес, вже через кілька місяців він може випробувати свої нерви на перших змаганнях. Неймовірна конкуренція професіоналів кожного разу робить жорсткий відбір серед тих, хто має право посідати найвищу сходинку серед стрільців.

Змагання зі стендової стрільби - це особливе захід, який з одного боку прямо пов'язаний зі спортом, з іншого боку має абсолютно унікальною атмосферою. З першого погляду броунівський рух по території стенду збиває з пантелику, але трохи придивившись, починаєш помічати, що насправді стрілки організовано, з дотриманням заходів безпеки змінюють свої вогневі позиції. У той час, як їх групи підтримки можуть вільно організовуватися в невеликі групи у привезених з собою мангалів і вже ситуативно відзначати проміжні результати.

Стендова стрільба спорт зовсім не молодий, він входить в програму Олімпійських Ігор практично з часів початку їх проведення.

Цей спорт без сумнівів престижний і досить недешевий. Оскільки вимагає систематичних тренувань, кожна з яких веде до фінансових витрат. Робота тренера, тарілки (мішені), нарешті самі патрони. Шлях до перемоги дістається дуже нелегко, тому кожне сходження на п'єдестал з правом підняти виграний кубок так хвилюючий для всіх.

SchrotUA і спортсмени

SchrotUA, дружить зі спортсменами в стендовій стрільбі ще з 2018 року.

Серед нас є спортсмени, які по 3-4 дні на тиждень відточують свої навички стрільців і всякий раз тестують мисливську дріб власного бренду. Ми відмінно знаємо, що навіть одна дробинка, що вилітає зі ствола і потрапила в тарілку в стані її розбити і принести перемогу. Як ми любимо говорити: ми випускаємо дріб для стендової стрільби, яка як близнята схожі один на одного. Тому що ми приділяємо увагу кожній з них. А кубки та медалі, зароблені на змаганнях, говорять про те, що ми дійсно заряджаємо патрони переможців.

З 2019 року SchrotUA виступає в якості спонсора призів, тим самим даючи можливість більшій кількості спортсменів відчути, наскільки важлива для довгоочікуваної перемоги якісна мисливська дріб.

стендова стрільба