0
0
0

Постійна знижка для друзів-мисливців

Постійна знижка для друзів-мисливців

SchrotUA учасник багатьох спільнот мисливців в Facebook з січня 2019. Ми подружилися з сотнями українських мисливців і з багатьма навіть зовсім не віртуально. Найвища оцінка - це ваша довіра, яку ми намагалися заслужити за цей час. Зізнаємося, нам приємно читати ваші коментарі та бачити ваші фотографії з трофеями і парою-трійкою теплих слів про SchrotUA в коментарях.

Тому і ми, зі свого боку, хочемо виділити вас серед усіх інших клієнтів і наділити вас особливим статусом. Тому в програмі лояльності SchrotUA мисливці займають провідне місце.

Ми не часто робимо знижки на свій продукт. Це логічно з кількох причин, по-перше, ми продаємо найкращий мисливський дріб в Україні *, по-друге, ми і не найдорожчі на ринку.


Щоб спільнота мисливців/спортсменів стала учасником програми лояльності "Для друзів-мисливців", вона має налічувати не менше 45000 учасників, а администратору спільноти потрібно зареєструватися в SchrotUA партнером.**

Будь-яким зручним каналом зв'язку (пн-вс 10:00 - 22:00):
+38(098) 699-33-89
Facebook Messenger
Telegram
Viber

Дивіться і інші способи придбати дріб дешевше

* - за відгуками мисливців і спортсменів за 2019 рік
** - умови можуть бути змінені за рішенням SchrotUA без попередження, але всі домовленості, які набули чинності до таких змін - вважатимуться дійсними. Перегляд існуючих домовленостей відбувається в контакті між SchrotUA та адміністратором мисливської/спортивної спільноти

програма лояльності