0
0
0

Новини та плани SchrotUA на сезон 2022 року

Новини та плани SchrotUA на сезон 2022 року

Плани і мрії


2022 рік, попри прогнози аналітиків, не став кращим за два попередні. Так, безумовно, ми психологічно перемогли Covid19. Можливо не стільки сам вірус, скільки страх перед ним. Та й загалом у 2022-му українці перемогла страх як такий.

Війна зриває не просто мисливський сезон, ту пору, яка нами всіма так очікується, вона зриває всі плани і мрії.
Проте український народ, своєю чергою, здатен зірвати мрії і плани своїх ворогів, причому не тільки на якісь умовний сезон, але на десятки сезонів і років вперед, які для покидьків це будуть десятки років в минуле.
Віримо в наших захисників, віримо в наших захисниць, віримо в кожного українця, якій своєю справою наближає перемогу!

Що нового в SchrotUA у 2022?


Крім того, що в пріоритеті буде залишатися вся лінійка мисливського дробу від найдрібнішого №12 до найбільшого №000000 ("шість нулів") ми вирішили об'єднати зусилля з партнерами і збільшити свій асортимент.

Отже, постріл SchrotUA стане ще потужнішим!

Куля Люман


З 2022 року ми додаємо в продаж кулю Люман. Купити кулю Люман можна, як поштучно, так і на вагу. На виробництві не припиняють удосконалення її форми, хоча вона і так вже досить гарненька.

Картеч


Так само ми вирішили запустити продаж картечі. Це рішення приймалося і минулого року, але постійно відкладалося, з причин, що на великих розмірах дробу важко зберегти ідеальність, яка була роками притаманна мисливському дробу SchrotUA.

Проте час диктує умови, відповідно, для любителів "великих розмірів" ми внесли картеч до нашої лінійки продажу.

 • 6.2
 • 7.2
 • 7.35
 • 8.2

Патрони


Після запиту "зброя", "патрони" - ледь не найактуальніший запит в такі часи. В продажу SchrotUA з'явилися два типу патронів для 12 калібру.

 • Куля Люман. 33гр. Порох "Сокіл"
 • Картеч 7,35. 28гр. Порох "Сокіл"

Патрони на кулі Люман та патрони з картеччю можна придбати в магазині SchrotUA.

Категорії товарів SchrotUA у 2022


Звісно, що цей асортимент може розширюватися. Зараз ми ведемо перемовини з приводу постачання пижів: 24, 28, 32 гр. Скоріше за все з'явиться і не зовсім типова лінійка товарів, але, в поєднанні з основним асортиментом

SchrotUA, буде наближатися до повного циклу товарів "одного дзвінка". Це коли клієнт задзвонивши отримав все в одному місці.

Підсумуємо асортимент сезону

 • Мисливський дріб МТ (мисливський твердий) з #12 до #000000 (6.0)
 • Картеч: 6.2, 7.2, 7.35, 8.2
 • Куля Люман
 • Патрон на кулі Люман, 33гр
 • Патрон картеч 7.35, 28гр

Важливо знати по наявності


Всього асортименту в постійній наявності немає і не планується вироблятися.
Від цієї практики ми відійшли вже давно відмовилися, тому в пріоритеті наші гуртові замовники. Всі товари, які замовляються ними будуть доступні у роздріб. Відповідно наявність може змінюватися щотижнево, тому варто цікавитися це в службі підтримки клієнтів SchrotUA.

Слід уточнити по строках відправлення: в залежності від поточної наявності, товари можуть бути відправлені в той самий день, за умови замовлення до 15:00 або, якщо такі товари тільки в завданні на виробництво, очікування відправки може бути протягом 12 днів (насправді такої затримки ще не було, але нами допускається з огляду ситуації, коли працівники масово почали хворіти на Covid19).

Новини по доступним на продаж номерам, ми оголошуємо в наших групах SchrotUA у Viber та Telegram.
Телефонуйте і записуйтеся в групи: +380986993389
І символічно нагадуємо, що підтримка клієнтів SchrotUA за цим номером телефону працює з 10:00 в режимі 12/7, телефонуйте, якщо залишилися питання чи хочете зробити замовлення.

Мирного неба! Віримо в ЗСУ! Слава Україні! Героям Слава!

мисливський дріб, картеч, кулі, патрони