0
0
0

Як замовити мисливський дріб? Модернізація за рік.

Як замовити мисливський дріб? Модернізація за рік.

За рік карантинів і локдаунів, ми виробили принципово іншу систему реалізації нашої продукції.

В пріоритет було поставлено, в першу чергу, незмінна якість, яка протягом років визначала наш бренд і, звісно, наш клієнт і його очікування від нашого товару.
Отже що змінилося за рік...

З часів першого локдауну ми відмовилися від постійного виготовлення всіх позицій номерів без наявного конкретного замовлення. Це далося нелегко, але зменшило черги клієнтів на популярні номери. Так в нас немає постійної наявності всієї лінійки, але проте у всіх є можливість до сезону скупитися улюбленими номерами.


Так само, щоб не удорожчувати дріб, ціна на яку росте пропорційно цінам постачальників сировини, з якими домовитися досить нелегко, ми відмовилися від "логістичного крюка", продажу з основного магазину у Львові. Так, це спричинило незручність львів'янам, які звикли просто заїзжати в магазин і купляти все на місці. Але економія на доставці з виробництва в магазин, дало нам можливість не підвищувати цін протягом року. Так само це урівняло всіх клієнтів між собою, не поділяючи їх на геолокацію.
Отже всі мисливці і спортсмени зараз отримують свої замовлення через Нову пошту.

Ми налагодили виробництво більш дрібних номерів. Зараз наш мінімальний номер вже не №9, а №12. Отже SchrotUA, "закрив" всю українську лінійку номерів мисливського дробу за ДСТУ.

Зараз вся наявність залежить від гуртових замовників на тиждень. Отже, якщо, на поточному тижні, є гуртове замовлення (більше 50 кг на номери №5, 7, 9) ці номери будуть продаватися з понеділка по суботу.

Весь асортимент оновлюється щопонеділка о 16:00.

Новини по доступним на продаж номерам, на поточний тиждень, ми оголошуємо в наших групах SchrotUA у Viber та Telegram.
Телефонуйте і записуйтеся в групи: +380986993389

купити